Nejlepší místo pro firemní večírek nebo týmovku

No limits! Chcete mít na firemních večírku jukebox? Bazén plný balónků? Kohoutí zápasy? V našem týmu jsou lidé z různých odvětví a sehnat sebevětší šílenost není problém. To samé platí s náplní akce. S námi se nudit nebudete.

Lowbudget.
A nevadí noční hluk

Svépomocí jsme zrekonstruovali loděnici jen proto, abychom měli zázemí pro naše sporty (surfujeme i v zimě). Všechno je nekonvenční, jednoduché, ale funkční. Máme dům s tělocvičnou, šatnami, sprchami, coworkem i dílnou shapera. Před domem je velká zahrada, tenisová hřiště, park a řeka, takže nikoho nerušíte ani největšími projevy radosti a veselí.

Surf house
v centru Prahy,
4 minuty pěšky
z Karlína

Ostrov Štvanice letos díky nové lávce HolKa a také díky projektu Vlny Štvanice zažívá raketový vzestup popularity. Tohle je nejlepší doba pro objevení nové lokace a vy můžete být u toho.

Vlny Štvanice

Jsme surfaři a vodáci

Oficiální provoz naší vlny jsme začali letos na jaře. S nulovým budgetem a bez jakýchkoli dotací. Jsme dobrovolníci a pracujeme zdarma. Všechny peníze jdou jen na to, abychom mohli provozovat ten nejlepší sport na planetě.

U nás je jako doma

Hrníčky po mamince a projektor z bazaru. Ale taky všechno nové sportovní vybavení, nová podlaha tělocvičny, bojlery, sprchy, elektroinstalace... Prostě trochu punk, ale s láskou.

Jsme sportovci

A to vy být nemusíte, surf je totiž taky kultura. A kult. Kult krásy vnějšku i vnitřku lidí. Pojďte se u nás vrátit ke kořenům, kdy se lidé dokázali radovat z mála.

Skejtový bowl, kluk dropuje na surfskejtu okraj, spousta lidí , party, Mystic skejt bowl

U nás je vždy dokonalá vlna.
A božský  večírek.

Skejtový bowl, kluk dropuje na surfskejtu okraj, spousta lidí , party, Mystic skejt bowl

Chcete se k nám podívat, zjistit termíny, ceny za pronájem prostoru na akci, nebo uvažujete o surfovém teambuildingu? Super nápad.
Pište na info@vlnystvanice.cz

Chci si radši zavolat
Dort s jahodami ozdobený čokoládovou surfovou finou
A nebo přes den

TEAMBUILDINGY

Kromě večírků u nás po celý rok pořádáme i teambuildingy. Odvážnější mohou vyzkoušet surf v teplých neoprenech pod dohledem našich zkušených instruktorů a pro ostatní z týmu připravíme další aktivity. Raft v kanále, paddleboardy, grilovačku, beach, jógu, cvičení a nebo můžete jen využít pracovní místo v našem coworku. Reference na LinkedIn od právníků z Mavericks Legal zde.